OPIS HOTELU:

Panorama Hotel *** w Okunince nad jeziorem Białym to wyjątkowe miejsce na wypoczynek całoroczny dla rodzin z dziećmi,  jak i par chcących spędzić czas w atmosferze relaksu i odprężenia.

Bliska odległość od jeziora , SPA z natury, miejsce na rekreację na zewnątrz , a także WiFi na całym hotelu pozwala spędzić czas w słoneczne i deszczowe dni.

Panorama Hotel *** usytuowany jest nad samym jeziorem z bezpośrednim wyjściem na plażę.

Prestiżowe sale z nowoczesnym wyposażeniem dają możliwość przeprowadzenia konferencji, szkoleń oraz bankietów jak i przyjęć.

Specjalnie dla grup tanecznych lustra na ścianach i drewniany parkiet na podłodze.

 

POKOJE :

Obiekt oferuje Państwu 96 miejsc noclegowych  w komfortowych  pokojach jedno, dwu oraz trzyosobowych. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, Tv, lodówkę, telefon oraz balkon. Zachęcamy do pobytu w luksusowych apartamentach posiadających dwie sypialnie , aneks kuchenny, a także przestrzenny salon z którego rozciąga się przepiękny widok na jezioro.

 

Atrakcje:

Usytuowanie hotelu bezpośrednio nad jeziorem Białym stwarza ogrom możliwości w organizacji czasu wolnego. Wspaniałe miejsce otoczone lasami i jeziorami – czyste i zdrowe powietrze sprzyja relaksującym się tam wczasowiczom i turystom.

Osobom preferującym zdrowy tryb wypoczynku i kontakt z naturą polecamy kąpiel w Jeziorze Białym , które to posiada mikroklimat zbliżony do nadmorskiego z duża zawartością jodu, wieczorem zaś zapraszamy do skorzystania z Grill Baru przy plaży. Dla aktywnych polecamy  Park Linowy znajdujący się nieopodal Panorama Hotel , który przyciąga liczne grupy dzieci oraz młodzieży ,trasę rowerową o długości 7km .  Wokół jeziora w odległości 15 minut  od hotelu  znajdują się  restauracje, kawiarnie, wypożyczalnie sprzętu sportowego i pływackiego. Pasjonaci wędkowania także znajdą ciche ustronne miejsca oraz sporą liczbę gatunków ryb.W okresie jesiennym pobliskie lasy przyciągają liczne grupy grzybiarzy.

Warto odwiedzić takie miejsca jak: Cerkiew Prawosławną , Muzeum Pojezierza Łęczyńsko- Włodawskiego  i  Czworobok we Włodawie, Sobiborski Park Krajobrazowy oraz mieszczący się w Sobiborze Obóz Zagłady z czasów II Wojny Światowej.

Panorama Hotel *** w liczbach

metrów

Od jeziora

Luksusowych pokoi

%

Zadowolonych klientów

share on