Hotel z Natury….w  klimacie złotego napoju.

Panorama Hotel *** oferuję   Łaźnie  Piwne & Strefę SPA , unikatowe miejsce stworzone z myślą o Państwa wypoczynku i relaksie.

Chmielowa pielęgnacja, ciepłe kąpiele w piwie stały się ostatnio bardzo popularną formą poprawy samopoczucia, zdrowia i urody. Kąpiel w chmielowych bąbelkach jest formą relaksu, o dobroczynnym wpływie na skórę. Kąpiele piwne zaleca się przy łojotoku, suchej, pękającej skórze, a także trądziku. Ponadto, piwo bogate jest w biotynę – substancję ważną dla zdrowia włosów, skóry i paznokci, a także w kwas foliowy, minerały oraz liczne pierwiastki śladowe. Kąpiel w piwie pobudza krążenie krwi, obniża jej ciśnienie i powoduje podniesienie energii życiowej.

Kąpiele piwne szczególnie zalecane są z połączeniem w saunie suchej i parowej. Sauna pomaga usunąć toksyny z organizmu, poprawia się krążenie krwi, złuszczane są martwe komórki, przez co skóra staje się jędrna i gładka. Taki seans oczyszcza, regeneruje i wygładza skórę, obniża napięcie mięśni i odpręża umysł szczególnie dobrze oddziałują przy schorzeniach dróg oddechowych, układu krążenia i dolegliwościach reumatycznych, dodatkowo oczyszczając organizm z toksyn.

Posiadamy wanny  1 osobowe a także saunę suchą i łaźnie parową jak i  specjalną misę  z kostkami lodu, którymi  to ochłodzimy się po wyjściu z sauny czy  prysznic wrażeń ze zmiennym natężeniem, rodzajem i temperaturą strumieni wody.

Naturalna Ścieżka Zdrowia

Zacznijmy od wejścia do wanny z wirującym ekstraktem piwnym o temperaturze 34-37 °C wzbogaconym  o żywe kultury drożdży piwnych oraz mieszankę suszonych ziół , a następnie skorzystajmy z łaźni parowej bądź suchej. Następnie gdy już wypocimy wszystkie toksyny przejdźmy ze  schodzenia ciała kostkami lodu lub dla odważnych zimna woda prosto z cebrzyka.

Etapy zdrowego wypoczynku :

SPA z Natury   proponuje wypoczynek i oczyszczenie ciała oraz duszy w saunie suchej czy łaźni tureckiej następnie przejścia do schłodzenia organizmu pod prysznicem wrażeń oraz w kabinie lodowej.

Dobroczynne działanie sauny znane jest od dawna przede wszystkim doskonały sposób na poprawę kondycji skóry , oczyszczenia organizmu z toksyn jak i wzmocnienie odporności organizmu.

Posiadamy dwie sauny :

Łaźnia parowa jest o obniżonej temperaturze, idealna dla osób , które nie czują się za dobrze w wysokich temperaturach. Tutaj temperatura waha się od  40 do 60 °C. Wydobywająca się  para sprzyja odprężeniu.

Osoby, które chcą jednak  wygrzać się w wyższej temperaturze zapraszamy do skorzystania z  sauny fińskiej .  W tego typu saunie  temperatura sięga 100 °C a  organizm szybciej wydala toksyny.

Jeśli już poczujemy, że jest nam za gorąco przejdźmy do schłodzenia organizmu w formie prysznica wrażeń . Jest to rodzaj natrysku ze zmiennym natężeniem i temperaturą wody. Woda pod ciśnieniem może być kierowana z różnych kierunków, nie tylko z góry.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowego schłodzenia ciała, zapraszamy do kabiny lodowej z kostkami lodu .

Jak sama nazwa wskazuje Łaźnie Piwne oferują również kąpiele w wannach wypełnionych ekstraktem z chmielu za sprawą których nie tylko Twoje ciało lecz i umysł nabierze świeżości, spokoju i harmonii.

Posiadamy dwie wanny jednoosobowe, obite drewnem dające dodatkowy efekt. Wanny wypełnione są cieplutką wirującą  wodą. Składnikom, z których wytwarza się piwo przypisuje się wiele pozytywnych działań. Drożdże piwne pozwalają zadbać o wygląd skóry. Skóra staje się po nich wygładzona, delikatna i miękka. Chmiel działa uspakajająco, pomaga obniżyć ciśnienie krwi. Dwutlenek węgla pobudza ukrwienie skóry, pozytywnie wpływa na wysokie ciśnienie. Doskonałym dopełnieniem kąpieli jest degustacja piwa.

Jeśli chcemy poczuć pełnie odprężenia proponujemy połączenie obu wariantów, czyli wejdźmy do sauny, wypoćmy wszystkie szkodliwe toksyny , jak poczujemy zbyt wysoka temperaturę ciała  schłodźmy się pod prysznicem lub kostkami lodu a następnie zrelaksujmy ciało i umysł w wannach wypełnionych bąbelkami piwnymi.

Godzinny rytuał pozwoli całkowicie oczyścić ciało jak i duszę .

 

*Podczas zabiegu kompleks SPA udostępniamy na wyłączność klienta (maksymalnie 12-14 osób).

 

 

 ! Osoby uczulone na chmiel, białko i drożdże prosimy o uprzednią konsultacje z alergologiem !

SPA w liczbach

Gatunków piwa browaru Jagiełło do degustacji

Wanny do kąpieli piwnych

etapów relaksacyjnych

share on